Deliver to: Unknown Ships in 24/48 hrs Features
| Hard Drive Capacity | 16.00 GB |
| Processor Type | Intel Celeron |
| Processor Core Type | Dual-Core |
| Video Game Platform | PC |
| Laptop Computer Type | Chromebooks |
| Manufacturer | Dell |
| Condition | New |
| Manufacturer Part Number | 83C80 |
| Color Category | Black |
| Wireless Technology | IEEE 802.11n |
| RAM Memory | 4.00 GB |
| Operating System | Chrome |
| Screen Size | 11.60 in |
| Model | 83C80 |
| Brand | Dell |